• www.speedtech.sk
  • www.kongozilina.sk
  • www.erotech.sk
  • www.ledziarovka.eu
  • www.studiopama.sk

Služby

Doprava 9-miestnym minibusom


Ponúkame Vám osobnú dopravu klimatizovaným 8+1-miestnym mikrobusom. V spoločnosti skúseného príjemného vodiča sa budeme snažiť o Vašu maximálnu spokojnosť, bezpečnosť a pohodlie na Vašich cestách za povinnosťami, rekreáciou, zábavou a poznávaním nepoznaného.


Kam Vás odvezieme


cesty za relaxom a poznávaním (kúpeľné, slovenské a európske mestá, pútnicke miesta, cyklistika...)
firemné a pracovné cesty
doprava na letiská, za prácou

 

Čím Vás odvezieme:


klimatizovaný 8+1-miestny mikrobus Peugeot Boxer Panorama de Luxe
výbava: pohodlné oddelené a polohovateľné sedadlá, CD prehrávač, nezávislé kúrenie, klimatizácia, prívesný vozík, nosič na lyže a bicykle.

 

Sťahovanie bytov:


Využitím našich služieb sa predstava o stresujúcom sťahovaní zmení na takmer bezstarostnú záležitosť trvajúcu pár hodín, počas ktorých sa stretnete s prácou skúsených a ochotných pracovníkov.

 

Sťahovanie kancelárií:


Každá firma sa skôr, či neskôr stretne s problémom, že jej pôvodné priestory už nestačia a je potrebné presťahovať sa do väčších priestorov. Vtedy je čas zamyslieť sa nad výberom serióznej spoločnosti, ktorá bude sťahovanie realizovať.
Ak si firma nemôže dovoliť ochromiť svoj chod počas pracovných dní, v takomto prípade vám vieme ponúknuť následovné riešenie: Kompletné presťahovanie vašej spoločnosti cez víkend, prípadne v poobedňajších hodinách a to vo veľmi krátkom čase.

Váš nábytok a osobné veci presťahujeme s maximálnym dôrazom na bezpečnosť pri manipulácii s ním. Ponúkame vám kvalitné služby za seriózne ceny.

 

 Preprava tovaru

Kúpili ste tovar, ktorý sa Vám nezmestí do auta. Potrebujete rýchlo previesť rozmerné predmety v rámci EU. Sme tu pre Vás neváhajte nás kontaktovať.